O mnie

Krótko

null

O mnie

Sklep Filiżanka ładne rzeczy i herbata, to moje spełnione marzenie, by połączyć zamiłowanie do pięknych rzeczy z pracą. Stworzyć aromatyczną, klimatyczną przestrzeń ciszy, w której odżyją w nowym wydaniu i zabiorą ponownie głos przepiękne rzeczy vintage.
Pamiętam, że długo marynowała się we mnie myśl, jak stworzyć to miejsce – konfiturę, mieszankę  mebli i przedmiotów, przyprawioną zapachem smacznych herbat, kaw i dodatków. Stali bywalcy mawiają, że lubią przekraczać próg najbardziej aromatycznego sklepu z antykami w okolicy. Cieszę się, bo to z myślą o nich – ich gustach i potrzebach wybieram przedmioty z duszą: unikatowe meble, obrazy, ponadczasowe lampy i zegary, niepowtarzalną porcelanę i szkło – perełki designu polskiego i europejskiego. To z myślą o nich i ich bliskich dobieram i proponuję smaki herbat, kaw i dodatków marki Czas na Herbatę, oraz pakuję wszystkie produkty jak dla swoich członków rodziny czy przyjaciół.
Zapraszam wszystkich do spotkań i zakupów w Filiżance, sklepie z antykami i herbatą. Wierzę, że naprawdę można tu odetchnąć, poczuć piękno, podelektować się aromatyczną ciszą i znaleźć coś dla siebie. Tych Państwa, którzy są spoza Bydgoszczy i trafili do mnie on – line, zapraszam do kontaktu i wspólnej rozmowy – na pewno znajdziemy coś odpowiedniego!
Marta Waliszewska

Product has been added to cart

Zobacz koszyk